Dzień Babci i Dziadka
  
 
 
Dzień Babci i Dziadka świętuje nasza szkolna gromadka!

22 stycznia wszyscy stanęli na wysokości zadania. I w tym właśnie miejscu pani dyrektor Marzenna Stein składa serdeczne podziękowania...
Na pierwszym miejscu Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Zielinie, za piękne zaproszenia dla seniorów z całej miejscowości, przygotowanie Sali Domu Kultury w Kujawach na przyjęcie gości, miłą i życzliwą obsługę zaproszonych gości oraz poczęstunek dla uczniów. Również pani Małgorzacie Cyganik, pracownikowi GOK i jednocześnie przyjaciółce naszej szkoły, za pomoc w przygotowaniu i czuwaniu nad przebiegiem uroczystości. Dziękujemy mamie ucznia klasy I, pani Agacie, za przygotowanie pysznych prezentów dla Babć i Dziadków. Kolejno, dziękujemy uczniom za uświetnienie imprezy występami. Każda z klas zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie, aktorskie i muzyczne. Nie możemy zapomnieć o nauczycielach, którzy swym wychowankom pomogli w opracowaniu i przedstawieniu repertuaru. A na koniec... a szkoda, że na koniec (bo to było chyba najważniejsze), dziękujemy wszystkim mamom, że bezinteresownie upiekły przepyszne ciasta i pomogły w przygotowaniu sałatki warzywnej, dzięki czemu Dzień Babci i Dziadka był nie tylko spotkaniem przy kawie, ale jak śląska tradycja nakazuje przy kartofelsalacie i wurszcie.
Na potwierdzenie, że impreza się udała, dodajemy, że ołmy i ołpy frekwencją dopisali. Było ich około 120. Dokładnie nikt nie liczył, wierzcie nam na słowo. 

Autor: Lucyna Leżuch
 
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach
sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.